Please Wait...

O mnie

Fotografia portretowa powinna wydobywać piękno.

Historia Mnie

Fotografia to pasja którą rządzi pożądanie do najlepszych zdjęć.

Jestem fotografem mieszkającym w Mysłowicach.  Fotografia jest dla mnie pasją którą cały czas pielęgnuje. Na otaczający świat patrze oczami aparatu, staram się dostrzec coś czego inni nie widzą i co wyjdzie świetnie na zdjęciu.

Na samym początku interesowałem się fotografią krajobrazową. Podróżowałem w przeróżne miejsca, wstawałem o 5 rano albo w środku nocy aby uchwycić najlepsze momenty. Fotografowałem góry, zachody, wschody słońca. Jeździłem na uliczne mosty aby uchwycić nocne świata miasta. Potem wracałem i retuszowałem w domu, uchwycone chwile. Jednak zawsze mi czegoś w tym brakowało. A brakowało mi ludzi…

Zacząłem przygodę z fotografowaniem postaci a w szczególności kobiet. Zafascynowało mnie piękno ciała ludzkiego. Znajomi widząc moje prace mówili mi że potrafię uchwycić w kobiecie to coś czego ona sama w sobie nie potrafi dostrzec. Podjąłem wyzwanie fotografuje kobiety,  mężczyzn, dzieci i staram się oddać ich piękno na zdjęciach jak malarz który maluje portret. Staram się przelać na zdjęcia to co jest najlepsze w człowieku.

Jak pracuje…

Dobre zdjęcie może powstać zawsze a do najlepszego trzeba się przyłożyć. Realizując przykładowo jedną sesję  zdjęciowa portretową robie koło 500 zdjęć jednej osobie w różnych ujęciach, różnych stylizacjach potem wybieram niewielki odsetek zdjęć a po tym jak sobie wszytko przemyśle z tych piętnastu… wybieram 4 lub 5 zdjęć, które retuszuję. Całość stworzenia idealnego zdjęcia bądź serii zdjęć to proces twórczy który wymaga aby być albo stać się artystą i wymaga czasu.

Czym się zajmuje … Fotografuje ludzi..

Jeżeli mogę wam pomóc moimi umiejętnościami, proszę pisać dzwonić. Podejmę się ciekawych zadań, ponieważ pomimo wiedzy zawsze się doszkalam bo wiedzy nigdy za mało.

Retusz fotografii
Retusz fotografii

Retuszuje zdjęcia w Photoshop, Lightroom, NIK. Cena retuszu zależy od ilości zdjęci i stopnia skomplikowania. Retuszuje potret, fashion, beauty i inne. Więcej w zakładce usługi.....

Fotografia
Fotografia

Fotografuje ludzi : Portret, Beauty, Glamour, Fashion , Portret biznesowy . Więcej w zakładce usługi

Warsztaty fotograficzne
Warsztaty fotograficzne

Wkrótce bo ciężko z czasem...